PMR446

Pokaż:
Sortowanie:
Radiotelefon   HYT TC-320 - nie wymaga zezwoleń z UKE
HYT TC-320 to profesjonalny radiotelefon nie wymagający zezwoleń. Sprzęt pracujący w paśmie 446 MHz. Bardzo dobra jakość dźwięku, wytrzymały oraz ergonomiczny kształt stawia TC-320 stawia wśród urządzeń wyjątkowych w swojej klasie. Radiotelefon HYT TC-320 pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać zal..
Radiotelefon  HYT POWER446 - nie wymaga zezwoleń z UKE
HYT POWER446 to profesjonalny radiotelefon na pasmo nielicencjonowane. Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, radiotelefon POWER446 zaskakuje łatwością obsługi, wyjątkową jakością dźwięku oraz długim czasem pracy akumulatora. Solidny, niezawodny i spełniający rygorystyczną normę IP66 (pełna ..
Radiotelefon HYT TC-446S - nie wymaga zezwoleń z UKE
HYT TC-446S to profesjonalny radiotelefon na pasmo nielicencjonowane. Pracuje w paśmie ogólnym 446MHz. Sprzęt przeznaczony dla użytkowników nie posiadających częstotliwości, oczekujących dużej wytrzymałości, odporności na czynniki zewnętrzne oraz niskich kosztów eksploatacji urządzenia w przyszło..
Radiotelefon Hytera  PD355LF & PD365LF- nie wymaga zezwoleń z UKE
Niewymagające licencji radiotelefony DMR w nowoczesnym formacie smartfona. PD355LF i PD365LF to niewymagające licencji cyfrowe radiotelefony w nowoczesnym formacie smartfona. Obydwa urządzenia pracują w paśmie częstotliwości 446 MHz i zostały zaprojektowane zgodnie z otwartym standardem cyfrowe..
Alfa Radio - Radiotelefony Hytera DMR © 2023